Bel appartement rénové - Jardin et Parking - DA

  • 101 m²
  • 2 slaapkamers
  • 3 badkamers

Bel appartement rénové - Jardin et Parking - DA Cannes van 101 m² heeft een welgelegen locatie slechts 600 meter van Cannes Media Library en biedt ook uitzichten op de tuin. Dit appartement met een terras is op een korte afstand van de Marché Gambetta gelegen.

De accommodatie heeft 3 badkamers. Verder is er een apart toilet en een douche beschikbaar.

Bel appartement rénové - Jardin et Parking - DA is uitgerust met een kitchenette voor degenen die zelf willen koken.

Het 2-slaapkamer appartement bevindt zich in de wijk Prado - Republique, op ongeveer 17 minuten te voet van de Marché Forville. Bel appartement rénové - Jardin et Parking - DA ligt in de nabijheid van het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes, op maar 1 km verderop. De gasten kunnen ook een bus nemen van Jules Ferry busstation, dat op loopafstand van nog geen 5 minuten hiervandaan ligt om de rest van Cannes te verkennen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Bel appartement rénové - Jardin et Parking - DA Cannes
Gold Calmette
Mobiele prijsaanbieding

Gold Calmette

5.9
Behoorlijk 14 beoordelingen
101 m van de accommodatie
Cannes Studio Leon Noel
Mobiele prijsaanbieding

Cannes Studio Leon Noel

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
108 m van de accommodatie
Studio Panorama
Mobiele prijsaanbieding

Studio Panorama

8.4
Heel goed 8 beoordelingen
150 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    27 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • Beveiliging

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Tuin

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Geluiddichte kamers
    • Zithoek
    • Kleedruimte
    • Patio
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer06029030495WF
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Bel appartement rénové - Jardin et Parking - DA gelegen?
      Bel appartement rénové - Jardin et Parking - DA is in de wijk Prado - Republique in Cannes gesitueerd, binnen 600 meter wandelafstand van Cannes Media Library.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Bel appartement rénové - Jardin et Parking - DA?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Cannes een bezoek brengt aan Cannes Media Library (600 m) en de Marché Forville op een korte afstand van Bel appartement rénové - Jardin et Parking - DA.
    • Hoeveel kost het om bij Bel appartement rénové - Jardin et Parking - DA te verblijven?
      Een overnachting in Bel appartement rénové - Jardin et Parking - DA kost €1316.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Sushi By Nam en Green Pizza restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een internetverbinding beschikbaar in Bel appartement rénové - Jardin et Parking - DA?
      Nee, Bel appartement rénové - Jardin et Parking - DA biedt geen wifi. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie over de exacte voorwaarden.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Bel appartement rénové - Jardin et Parking - DA?
      Bel appartement rénové - Jardin et Parking - DA is zeker huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Bel appartement rénové - Jardin et Parking - DA?
      Bij Bel appartement rénové - Jardin et Parking - DA kunnen gasten gebruik maken van een kitchenette uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 101 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    27 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Bel appartement rénové - Jardin et Parking - DA Cannes

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten